Něco o Christy

17. února 2012 v 18:07 | Elča |  Christy Jenkins
Takže, jak to s Christy začalo. Billie má mladší sestru Christy, kterou unesly démoni, když jí bylo osm let. Billie se velkou částí sevého života zabývala jen jejím hledáním. V díle 8x06 zjistí, kde její sestra je, nebo aspoň na něco příjde. Později, v díle 8x10 (myslím), se její sestra objeví a nastěhuje se k čarodějkám do domu, kde bydlí i Billie. Ze začátku je všechno fajn. Phoebe, Piper a Paige učí Christy slušně jíst a nerukama, jak ji vychovaly démoni. Učí ji slušně pít, oblékají a zkouší jí své šaty, učí ji utírat se po jídle ubrouskem atd. Později však démon zabije Billiiny a Christiiny rodiče. Čarodějky se snaží vypátrat, který démon si ho najal, aby ho vyslíchaly. Jenže zvrtlo se to tím, že Christy se chtěla pomstít a démona rovnou zabít. Paige má schopnost přenášení, to víte. No a Christy se rozhodla že půjde s čarodějkami hledat toho démona. Ony ji však nechtěly nechat aby šla s nimi, protože byla moc nedočkavá a hrnula se do toho po hlavě. Byla moc hr do pomsty a tak se čarodějiky rozhodly ji nechat doma, ona se však rychle přenesla s nimi. Když se paige s ostatními přenášela, christy se jich chytla a tak se přenesla s nimi.

Když se tedy přenesly k démonovi do skrýše, Christy chtěla démona zabít ničícím lektvarem, hned jak ho uviděla. Čarodějky ho chtěli vyslýchat kdo ho najal, aby zabil její rodiče. Jenže christy byla moc hr a už už chtěla hodit lektvar jenže Piper ji zastavila svojí vybuchující mocí. Nechtěla jí ublížit ale musela něco udělat a tak použila moc a trochu poranila Christy ruku. Toho pak christy mohla využít, aby obrátila svoji sestru Billie proti čarodějkám a donutila ji je zabít.
(Když si všimnete, Christy má na obrázku obvázanou ruku, to kvůli tomu poranění, tedy vlastně nedorozumění co se stalo v jeskyni démona.)

Jen vám krátce řeknu, že když démoni unesly christy a vychovaly ji, tak ji vychovaly ke zlu. A protože když Billie spojí síly s Christy, vytvoří tím vrcholnou a zároveň největší moc na světě, rozhodly se démoni donutit christy, aby pöštvala Billie proti sestrám, a to tak, že jí nalže že čarodějky sestry jsou zlé a myslí jen na sebe a ne na to co chtějí ony(billie a christy). Christy tedy využila toho zranění a nalhala Billie že Piper ji zranila schválně, a že čarodějky nejsou dobré. Billie tomu ze začátku nechtěla věřit, jenže pak Si démoni vymyslely, že očarují čarodějky aby Billie dokázaly že čarodějky jsou opravdu zlé. Tak je očarovaly. Piper očarovaly na domácí puťku, která pořád uklízí a která se nezajímá o nic jiného než aby byl v domě pořádek a s čistotou to hodně přehání. Paige se stala příliš velká optimistka, která myslí jen na sebe. A Phoebe zase pořád toužila po líbání a po muchlování se s mužem. No a mezi tím Christy, jakož to spolčená s démony, řekla pár démonům, aby mezi tím vtrhly do kouzelného světa a am napadly kouzelné tvory (skřítky, šotky, víly, obry, nimfy,....). A tak to udělali. Jeden elf přiletěl za Piper a naléhavě jí řekl že potřebují pomoc a že je chtějí zabít démoni a magické bytosti jsou zraněné, že prý čarodějky jsou jejich jediná a poslední naděje. Jenže piper je očarovaná a řekla, že jim nemůže pomoct a má moc práce s domem, ať si to zkusí vyřešit sami než zatím doma uklidí. No a tak se to celé zvrátilo ve prospěch christy a démonů. Čarodějky pak byly zase odčarované a normální a chtěly zachránit magický svět, jenže zjistily že bytosti už o jejich pomoc nestojí, protože je zachránily Billie a Christy. Tak se Christy podařilo Billie přesvědčit, že čarodějky jsou zlé.

tak došlo k té velké bitvě.
Vlastně Čarodějky si uvědimily že je nutné zabít Billie a Christy. A tak povolaly propast která posílila jejich moc. Zároveň však Billie a Christy povolaly propast, protože si také uvědimily že je nutné zabít čarodějky aby jim dál nepřekážely. A tak propast povolaly obě strany a tak byla posílena moc všech, ne jen čarodějek, ale i christy a billie. Tak došlo k závěrčné bitvě, která způsobila výbuch celého domu. Jediné kdo to přežily byly Piper a Billie, ostatní: Christy, Phoebe a Pige zemřely. Piper pod troskami domu našla mrtvé tělo phoebe,
File:Piper Phoebe KillBillie2.gif
ale Paigino tělo nenašla. Billie se z trosek vyhrabala s pár zraněními, ale Christy také nenašla. Protože má schopnost projekce, vrátila se v čase, aby této bitvě předešla a mohla všechyn(hlavně sebe a christy) varovat že to nikdo nepřežije.

Zato Piper si musela půjčit kouzelný prstne od coopa (milenec phoebe), který se může vracet v čase. A tak se vrátila s Leem v čase, povolala propast zpět, a tak k velké bitvě nedošlo. Billie e pak snažila přesvědčit Christy, aby toho nechaly a raději s čarodějkami utvořily mír. Christy ale nesohlasila už vůbec ne, když jsou tak blízko u pomsty. Tak blízko. A tak se Billie rozhodla s čarodějkami usmířit sama. Přesvědčila je, že christy ji donutila a že to všechno překroutila. Tak se s čarodějkami vydala zničit démony, se kterými byla christy spolčená a přesvědčit christy, aby se vrátila domů a ba tohle všechno aby zapoměla. Jenže christy byla posedlá zlem a pomsotu a tak se rozhodla zabít vlastní sestru. Poštvala na ni ohnivou energii ale Billie se schopností telekineze obrátila oheň zpátky. Omylem však na christy, kterou to zasáhlo a zabilo. Tak všechno skončilo, téměř dobře.
 


Komentáře

1 lps-littlestpetshop-tery lps-littlestpetshop-tery | 19. února 2012 v 19:29 | Reagovat

Páni!!!!Dobrý!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama