Leden 2012

Otázka měsíce Únor

30. ledna 2012 v 15:48 | Elča |  Otázky měsíce
Ahoooj! Tak tu máme měsíc Únor a s ním i jeho otázěčku! Chcete vědět jak zní otázka měsíce Únor? Tak tady je!

Očekáváš teplý, nebo mrazivý únor? (Otázka navíc): Radši bys chtěl/a teplý nebo mrazivý?


otázka měsíce Leden

1. ledna 2012 v 17:11 | eliška |  Otázky měsíce
Ahoj. Všichni odpovídají na téma týdne, lps měsíce, miss roku.... a takové věci. Mě napadla další věc, není to soutěž o diplom nebo obrázek nebo video nebo o peníze. Je to prostě jen tak pro zábavu a Vymyslela jsem to právě teď! před chcvílí mě napadlo, že můžu udělat otázku měsíce a tak budu dělat i další měsíce! Každý měsíc bude mít svou charakteristickou otázku, která ten měsíc nejvíc vystihuje a charakterizuje. pro tento měsíc ´´Leden´´ jsem vymyslela otázku taky. A každá otázka k sobě bude mít svůj charakteristický, vystihující obrázek. Ke každé otázce bude nějaký pěkný.

Takže otázka měsíce Leden zní: Jak jste slavili Silvestra, včetně pouštění rachejtlí ???


Silvestr

1. ledna 2012 v 17:04 | eliška |  Články
Tak jak se vám líbil silvestr? Já jsem byla vzhůru až do 00:35, protože v tu hodinu (po půlnoci, opůl jedné ráno) byl velký ohňostroj u nás před obecním úřadem! Já jsem tam sice nebyla, ale byl vidět z okna. Byla to nádhera! Nejdřív byl zlatej, pak růžovo zelenej, pak fialovo zlatej a práskolo to víc jak hromy v bouřce! Bylo to strašně slyšet a hvízdalo a pískalo to, jako pravé rachejtle. a blikalo to přez celou oblohu až k nám, a to u ob. úřadu nebydlíme zrovna moc blízko! Jetšě před tím jsme ale byli u kamarádky, u které trávíme silvestra každý rok! Vždy na silvestra jdeme k ní na návštěvu, sejdeme se tam a děláme blbosti, otevíráme dětský šampus, nalijem si ho do sklinek a připíjíme si na šťastný nový rok, i když včera jsme si nepřipíjeli. koro to ani nemělo atmosféru jako silvestr. Vůbec mi to tak nepřipadalo, a navíc se vůbec netěším na rok 2012, protože se o něm pořád mluví jako o konci světa, tak mi ten rok nic neříká a navíc zní divně. Jen si to poslechněte: Je tu rok 2012! Nezní vám to tak, prostě divně, nepěkně, negativně? Mě teda jo. Já myslím že takový rok mi nic neříká, čistě podle mého názoru. Takže ho radši budu všem přát, aby ten konec světa nenastal.

Šťastný nový rok vám všem!!!!!


Téma týdne je: co vánoce, ale jmelí!

1. ledna 2012 v 16:53 | eliška |  Téma týdne
Jmelí je rostlina, pod kterou prý když se někdo políbí, bude mít celý rok štěstí a zamiluje se do toho, koho políbil, nebo bude mít štěstí na lásku!Kája nic!!!!

1. ledna 2012 v 16:38
AShoj, všechny články co tu jsou sem přidala já!!! Kája vůbec nic!!! Já 27 článků a Kája? 0 článků. Ona chtěla blog, no já jsem ho chtěla, ale ona to odsouhlasila a nemá na něm žádný podíl!! Nedává sem žádné články! Vůbec žádné! A mě už to štve. Když je sem nedává, tak je to její mínus!!! Tak to tu celé přejmenuju, bude to eli blogísek a ne eli a kaja blogisek. A hotovo, jestli sem nezačne dávat žádné články. NerozhodnýZamračený